Thule

СУМКИ Дорожные сумки СУМКИ НА ПОЯС АКСЕСУАРИ РЮКЗАКИ Рюкзаки для подростка Рюкзаки для ноутбука Рюкзаки для фотоаппарата Рюкзаки для мальчика Рюкзаки для тренировок Рюкзаки для путешествий Рюкзаки для парня Рюкзаки для компьютера Рюкзаки для велосипедиста Рюкзаки для города Рюкзаки для женщин Рюкзаки для молодежи Рюкзаки для туризма Рюкзаки для мужчин Рюкзаки для прогулок Рюкзаки для спортзала Сумки через плечо Сумки для ноутбука Сумки для планшета Сумки для тренировок Сумки для мужчин Сумки для компьютера Сумки для женщин Сумки для спортивной формы Сумки для девушек Сумки для нетбука Сумки для мальчиков Сумки для путешествий Сумки для спорта Сумки для спортзала Сумки для работы Сумки для айпада ВАЛІЗИ Ручная кладь На 2-х колесиках Тканевый на 4-х колесиках Мягкие тканевые чемоданы Жесткие пластиковые чемоданы Большие чемоданы Яркие чемоданы Несессеры Чехлы для ноутбуков Косметички и несессеры NewYear24 РУЧНАЯ КЛАДЬ ЛОУКОСТ Ручная кладь Сумка-рюкзак Рюкзаки для ноутбука 12 дюймов Рюкзаки для ноутбука 13 дюймов Рюкзаки для ноутбука 14 дюймов Рюкзаки для ноутбука 15 дюймов Рюкзаки для ноутбука 16 дюймов Рюкзаки для ноутбука 17 дюймов Рюкзаки для ноутбука городской Рюкзаки для ноутбука женские Рюкзаки для ноутбука мужские Тонкие рюкзаки для ноутбука Рюкзаки на 15 литров Рюкзаки на 18 литров Рюкзаки на 20 литров Рюкзаки на 25 литров Рюкзаки на 30 литров Рюкзаки на 35 литров Рюкзаки на 40 литров Рюкзаки на 45 литров Рюкзаки цветные Рюкзаки оранжевые Рюкзаки бежевые Рюкзаки бордовые Рюкзаки желтые Рюкзаки зеленые Рюкзаки красные Рюкзаки серые Рюкзаки синие Рюкзаки хаки Рюкзаки из нейлона Рюкзаки из полиэстера Рюкзаки тканевые Рюкзаки мужские для путешествий Рюкзаки мужские для тренировок Рюкзаки мужские ручная кладь Рюкзаки мужские спортивные Рюкзаки мужские тканевые Тканевые чемоданы на 4-х колесах

Підготовка до захоплюючої подорожі не обмежується вибором місця для дослідження. Для того щоб комфортно провести цікаву активну відпустку, варто подбати про наявність найнеобхіднішого в дорозі. Незважаючи на індивідуальні переваги та пріоритети, турист повинен мати з собою зручний рюкзак та якісне спорядження.

Бренд Thule, заснований у 1942 році, може запропонувати поціновувачам екстриму та спраглим поринути у незвичну атмосферу, сумки, рюкзаки, чохли та кейси. Такі практичні супутники забезпечать надійність та збереження особистих речей у дорозі.

Характерні особливості аксесуарів компанії Thule – це гарантовано висока зносостійкість та якість виконання. Кожну модель група фахівців піддає складному та ретельному тестуванню. Перед випуском нової лінійки всі аксесуари піддаються серйозним випробуванням на міцність, захищеність від вологи, холоду та спеки, стійкість до механічних та хімічних пошкоджень. Тільки кращі моделі будуть запропоновані до уваги майбутніх власників.

Сьогодні виробник пропонує великий асортимент рюкзаків, серед яких є моделі:

  • для туризму (особлива конструкція дозволяє максимально компактно упаковати все необхідне в дорозі);
  • для велосипедистів (застосовується спеціальна технологія вентилювання спинки, встановлюються додаткові захисні кріплення);
  • для гаджетів (форма та структура внутрішніх відділень спрямована на забезпечення безпеки будь-якої сучасної цифрової техніки).

Купити в Україні такі аксесуари шведського бренду Thule не складе труднощів в інтернет-магазині bagman. І нехай ціна в Києві на аксесуари для активного відпочинку не найнижча, витрачені кошти окупляться високою якістю виробів, їхньою функціональністю, а значить і зарядом позитивних емоцій у подорожі.

показать весь текст
Підібрано 262 од. товару
Thule
5799 грн
Loading...
Купити
5799 грн
Loading...
Купити
5799 грн
Loading...
Купити
5799 грн
Loading...
Купити
5799 грн
Loading...
Купити
5799 грн
Loading...
Купити
3999 грн
Loading...
Купити
4499 грн
Loading...
Купити
4499 грн
Loading...
Купити
7999 грн
Loading...
Купити
7999 грн
Loading...
Купити
8999 грн
Loading...
Купити
8999 грн
Loading...
Купити
3599 грн
Loading...
Купити
3999 грн
Loading...
Купити
3999 грн
Loading...
Купити
3999 грн
Loading...
Купити
Vetiver Grey Thule - Exeo 28L
4499 грн
Loading...
Купити
4499 грн
Loading...
Купити