EASTPAK

СУМКИ Дорожные сумки СУМКИ НА ПОЯС АКСЕСУАРИ РЮКЗАКИ Рюкзаки для девочки SALE Рюкзаки для подростка Рюкзаки для ноутбука Рюкзаки для фотоаппарата Рюкзаки для мальчика Рюкзаки для тренировок Рюкзаки для путешествий Рюкзаки для парня Рюкзаки для компьютера Рюкзаки для велосипедиста Рюкзаки для города Рюкзаки для женщин Рюкзаки для молодежи Рюкзаки для туризма Рюкзаки для мужчин Рюкзаки для прогулок Рюкзаки для спортзала Сумки через плечо Сумки для ноутбука Сумки для планшета Сумки для девочек Сумки для детей Сумки для велосипеда Сумки для мужчин Сумки для подростков Сумки для компьютера Сумки для женщин Сумки для фитнеса Сумки для девушек Сумки для нетбука Сумки для мальчиков Сумки для путешествий Сумки для спорта Сумки для работы ВАЛІЗИ Ручная кладь На 2-х колесиках Тканевый на 4-х колесиках Мягкие тканевые чемоданы Жесткие пластиковые чемоданы Большие чемоданы Кошельки Чехлы для ноутбуков NewYear24 Город Holiday ss19 РУЧНАЯ КЛАДЬ ЛОУКОСТ Ручная кладь Eastpak Fall19 ho19 Сумка-рюкзак Рюкзаки для ноутбука 12 дюймов Рюкзаки для ноутбука 13 дюймов Рюкзаки для ноутбука 14 дюймов Рюкзаки для ноутбука 15 дюймов Рюкзаки для ноутбука 16 дюймов Рюкзаки для ноутбука 17 дюймов Рюкзаки для ноутбука городской Рюкзаки для ноутбука женские Рюкзаки для ноутбука мужские Тонкие рюкзаки для ноутбука Рюкзаки на 15 литров Рюкзаки на 18 литров Рюкзаки на 20 литров Рюкзаки на 25 литров Рюкзаки на 30 литров Рюкзаки на 35 литров Рюкзаки цветные Рюкзаки оранжевые Рюкзаки красные Рюкзаки серые Рюкзаки синие Рюкзаки хаки Рюкзаки из нейлона Рюкзаки кожаные Рюкзаки из полиэстера Рюкзаки тканевые Рюкзаки мужские для путешествий Рюкзаки мужские для тренировок Рюкзаки мужские ручная кладь Рюкзаки мужские спортивные Рюкзаки мужские тканевые StValentine

На сторінках інтернет-магазину «Bagman» можна познайомитися з сотнею унікальних, неординарних та стильних моделей рюкзаків та сумок від компанії Eastpak. Це та продукція, якою справді можна пишатися. Це еталон практичності та сміливості, модних тенденцій та естетики.

Бренд розпочав свою історію в США у 1952 році з виробництва рюкзаків для військових. І понад 60 років він вважається символом бездоганної продукції та залишається безмежно популярним серед молодих харизматичних хлопців та дівчат, жінок та чоловіків.

Вироби цієї компанії у будь-якій ситуації виглядають привабливо, не втрачають своєї форми, не вицвітають, легко переносять великі навантаження. Якісні матеріали, відмінна фурнітура, неординарні дизайнерські рішення застосовуються при створенні кожного "урбаністичного" рюкзак або сумки.

Eastpak створює сумки, рюкзаки та валізи для дітей та дорослих, у які просто неможливо не закохатися. Вам варто купити продукцію цієї торгової марки, оскільки:

  • виробником з 1985 року надається гарантія на вироби на строк до 30 років;
  • доставка товару обійдеться вам абсолютно безкоштовно.

Ціна варіюється на моделі сумок та рюкзаків: можна знайти виріб менш ніж за 500 гривень або стати власником виробу за 3000 гривень.

Аксесуари під ім'ям Eastpak – це симбіоз лаконічності та фарб, сучасності та вічних тенденцій минулого, практичності та комфорту. З рюкзаком або сумкою від цього виробника просто висловити світові своє "Я". Не дивно, що цей бренд зібрав масу прихильників у Києві та інших містах мільйонниках України.

Інтернет-магазин «Bagman» запрошує всіх бажаючих ознайомитися з чудовим асортиментом нашого каталогу, в якому ви швидко підберете бездоганний аксесуар «для людей, які живуть, працюють та грають у місті».

показать весь текст
Підібрано 121 од. товару
EASTPAK
3890 грн
Loading...
Купити
3890 грн
Loading...
Купити
4090 грн
Loading...
Купити
2990 грн
Loading...
Купити
3090 грн
Loading...
Купити
3590 грн
Loading...
Купити
3790 грн
Loading...
Купити
3690 грн
Loading...
Купити
Kontrast Grey White Eastpak - Back to Work 27L
4190 грн
Loading...
Купити
4190 грн
Loading...
Купити
Jeremyvil Patch Eastpak - Springer 2L
1990 грн
Loading...
Купити
2090 грн
Loading...
Купити
1590 грн
Loading...
Купити
1590 грн
Loading...
Купити
5090 грн
Loading...
Купити
5090 грн
Loading...
Купити
1590 грн
Loading...
Купити
1590 грн
Loading...
Купити
8890 грн
Loading...
Купити