Sandqvist

СУМКИ СУМКИ НА ПОЯС РЮКЗАКИ Рюкзаки для ноутбука Рюкзаки для путешествий Рюкзаки для компьютера Рюкзаки для велосипедиста Рюкзаки для города Рюкзаки для женщин Рюкзаки для молодежи Рюкзаки для туризма Рюкзаки для мужчин Рюкзаки для прогулок Сумки через плечо Сумки для ноутбука Сумки для мужчин Сумки для компьютера Сумки для женщин Сумки для девушек NewYear24 Рюкзаки для ноутбука 13 дюймов Рюкзаки для ноутбука 14 дюймов Рюкзаки для ноутбука 15 дюймов Рюкзаки для ноутбука 16 дюймов Рюкзаки для ноутбука 17 дюймов Рюкзаки для ноутбука городской Рюкзаки для ноутбука женские Рюкзаки для ноутбука мужские Тонкие рюкзаки для ноутбука Рюкзаки на 15 литров Рюкзаки на 18 литров Рюкзаки на 20 литров Рюкзаки на 25 литров Рюкзаки на 30 литров Рюкзаки цветные Рюкзаки бордовые Рюкзаки синие Рюкзаки из нейлона Рюкзаки из полиэстера Рюкзаки тканевые Рюкзаки мужские для путешествий Рюкзаки мужские для тренировок Рюкзаки мужские ручная кладь Рюкзаки мужские тканевые NEW2024

Сумки та рюкзаки від Sandqvist в інтернет-магазині Bagman

Рюкзаки Sandqvist є ідеальним поєднанням високої якості та стилю. Всі вони характеризуються зручністю у використанні, місткістю, детально продуманою конструкцією та лаконічним дизайном. Інтернет магазин Bagman пропонує багатий асортимент аксесуарів від цього бренду. Різноманітність форм, розмірів та кольорів дозволяє кожному споживачеві знайти те, що йому сподобається.

Асортимент сумок та рюкзаків Sandqvist

Шведська компанія відома лінійками високоякісних сумок та рюкзаків для міста та подорожей. Аксесуари, що нею виробляються, відрізняються:

 1. Лаконічним дизайном. Простота зовнішнього вигляду не позбавляє рюкзаки Sandqvist привабливості і дозволяє органічно поєднуватися з будь-яким одягом.
 2. Зручністю у використанні. Детально продумана система ременів та лямок дозволяє рівномірно розподілити вагу вантажу та комфортно пересуватися з рюкзаком на будь-яку відстань.
 3. Місткістю та компактними розмірами. Більшість моделей мають конструкцію рол-топ, що дозволяє збільшувати або зменшувати їх обсяг залежно від кількості речей, що зберігаються всередині.

Особливості конструкції та матеріалів рюкзаків Sandqvist

Для виробництва своїх аксесуарів компанія застосовує поліестер. Цей матеріал характеризується:

 • стійкістю до зносу;
 • легкою вагою;
 • водонепроникністю;
 • стійкістю до температурних перепадів;
 • демократичною ціною.

Поліестер не еластичний і тому здатний тривалий час зберігати початкову форму. Він ефективно оберігає вміст від попадання вологи та бруду. Рюкзаки з поліестеру не вимогливі в догляді і можуть пратися при температурі до 40˚. А після прання вони швидко сохнуть.

Кращі моделі рюкзаків Sandqvist

До найбільш популярних належать такі моделі:

 • DANTE VEGAN 18-21L – eлегантна модель з лаконічним дизайном. Підходить як для міських прогулянок, так і для нетривалих подорожей. Може носитися вертикально та горизонтально. Для цього є пара коротких ручок. Завдяки конструкції рол-топ, обсяг виробу можна збільшити на 3 л.
 • KAJ 13.5L – молодіжний аксесуар для повсякденної експлуатації. Відрізняється компактними габаритами та підходить для подорожей. Конструкція рол-топ дозволяє коригувати об'єм під вміст рюкзака. Всередині передбачено відділення для ноутбука з діагоналлю 13”.
 • BERNT 20L – багатофункціональна модель для щоденного використання та подорожей. Завдяки гарній місткості в цей аксесуар легко помістяться всі необхідні речі. А велика кількість внутрішніх та зовнішніх кишень дозволить розподілити їх найзручнішим способом. Ущільнені лямки та спинка забезпечують комфорт під час переміщення. Бокові ремені, що стягують, дозволяють зробити заповнений рюкзак більш компактним.
 • KONRAD 17-20L – повсякденний рюкзак, завдяки згортанню рол-топ відділення розмір можна збільшувати на 3 літри. Сітчаста тканина забезпечує природну вентиляцію, що дозволяє комфортно носити цей рюкзак Sandqvist у спеку.
 • RUBEN 2.0 21-30L – функціональна модель, розрахована на подорожі та щоденне використання. Завдяки конструкції рол-топ може змінювати свій об'єм. Ущільнені лямки та спинка покриті шаром вентильованого матеріалу, завдяки чому ви зможете комфортно пересуватися з цим рюкзаком у спеку. Для переміщення в темний час доби є зовнішні світловідбиваючі елементи.

Великий вибір рюкзаків Sandqvist представлено в інтернет-магазині Bagman. Аксесуари не тільки зроблять вашу подорож чи прогулянку містом комфортнішими, а й органічно доповнять ваш образ. Щоб рюкзак Sandqvist купити, вам достатньо вибрати модель, що сподобалася, натиснути на відповідну кнопку. Після цього зв'яжеться з вами наш консультант для уточнення деталей виконання замовлення. Ми доставляємо товари по всій Україні – ви можете купити рюкзак Sandqvist у Києві, Харкові, Миколаєві, Рівному, Одесі та інших містах країни.

показать весь текст
Підібрано 38 од. товару
Sandqvist
8090 грн
Loading...
Купити
9590 грн
Loading...
Купити
6490 грн
Loading...
Купити
6490 грн
Loading...
Купити
9190 грн
Loading...
Купити
Multi Trekk Green/Leaf Green Sandqvist - FOREST HIKE 20-29L
9190 грн
Loading...
Купити
6490 грн
Loading...
Купити
8090 грн
Loading...
Купити
8090 грн
Loading...
Купити
9590 грн
Loading...
Купити
9590 грн
Loading...
Купити
9590 грн
Loading...
Купити
8090 грн
Loading...
Купити
8090 грн
Loading...
Купити
8090 грн
Loading...
Купити
9590 грн
Loading...
Купити
9590 грн
Loading...
Купити
5390 грн
Loading...
Купити
5390 грн
Loading...
Купити