Сумки для велосипеда

Купити сумку для велосипеда

У Україні велосипед, на жаль, такий поширений вид транспорту, як в Західній Європі або, тим більше, Азії. І в першу чергу, це пов'язано з відсутністю спеціальної інфраструктури.

Але, проте, все більше і більше людей в містах залучаються до велокультури, що, природньо, не може не радувати. Адже окрім екологічності, велосипед, це відмінний тренажер для підтримки хорошої фізичної форми. Та і просто проїхатися з друзями на велосипедах, це шикарний спосіб активного відпочинку.

А оскільки поїздки на великі відстані мають на увазі деякий запас потрібних речей, то такий аксесуар, як сумка для велосипедиста стає не примхою, а необхідністю.

Ціни на сумки для велосипедиста

Бажаєте купити сумку для велосипеда? Шукайте щось незвичайне, але при цьому якісне? Тоді ласкаво просимо в магазин Bagman.

Якщо ви не знаєте, що вам треба, ми обов'язково підкажемо. Причому в слушний час ви можете дуже детально розглянути модель, дізнатися детальніше про її характеристики на сторінках нашого сайту.

У нас ви зможете придбати сумки від таких всесвітніх брендів, як:

  • Brooks.
  • Crumpler.
  • EastPak.
  • HARDRIDE.
  • National Geographic.

Усі сумки тільки оригінального виробництва, що підтверджується гарантією в 30 років!

При цьому наші сумки не лише якісні і надійні, вони ще і модні, стильні і сучасні. З ними ми брали участь в Kiev Fashion Week. З ними ви зможете влаштувати свій власний Fashion Week по вулицях міста. І повірте, кількість зацікавлених поглядів услід зашкалюватиме.

Цікаво? Інтригує? Ви вже уявили, як ваша нова сумка для велосипеда виглядає на вашому двоколісному другу? Тоді робіть замовлення прямо зараз!

Ви не знаєте, які ціни? Не хвилюйтеся, з нами ціна, не проблема. Ми пропонуємо нашу продукцію, як під невеликий бюджет, так і на серйозніші гроші.

Заходьте і обирайте, ціна точно вас влаштує!

показать весь текст
Підібрано 6 од. товару
Сумки для велосипеда
NEW STREET BRIEFCASE Brooks - DISCOVERY
8350 грн
Loading...
Купити
STRAND MESSENGER Brooks - DISCOVERY
7470 грн
Loading...
Купити
7260 грн
Loading...
Купити
5500 грн
Loading...
Купити
5090 грн
3050 грн
Loading...
Купити
5390 грн
3250 грн
Loading...
Купити