Stighlorgan — сучасний бренд, заснований в Ірландії в 2011 році, в місті Дублін, який згодом переїхав до Лондона. Місія компанії — створення якісних аксесуарів для будь-якої подорожі, яка може статися. Насамперед марка спеціалізується на виробництві рюкзаків та сумок, а також ременів, кепок та інших аксесуарів.

Одразу після запуску засновники зробили упор на прості силуети в ірландському стилі і натуральні складові. При розробці прототипів, а потім і у виробництві, тут враховувалися традиційні технології та використовувалися прості та практичні матеріали.

Перші вироби були зроблені з міцного бавовняного полотна, оббитого натуральною шкірою, і користувалися популярністю серед мандрівників.

Зараз Stighlorgan ставить в основу функціональність і практичність моделей, що розробляються. Ймовірно, що переїзд до Лондона та життя у мегаполісі вплинули на філософію засновників. Фахівці систематично проводять дослідження та розробляють оптимальне поєднання матеріалів та конструкцій майбутніх виробів.

Сезонні інновації тепер візитна картка бренду. Щороку тут працюють над оптимізацією свого продукту, щоб зробити вашу подорож ще комфортнішою. Всі товари можуть похвалитися неперевершеною якістю та великою увагою до деталей. Ремінці та шкіряні вставки виготовляються з телячої шкіри, а для забезпечення водонепроникності застосовують тканини та мембрани власної розробки. Важливо, що ремені, накладні кишені, заклепки та інші дрібниці розробляються окремо під кожну модель.

Нові колекції Stighlorgan виходять двічі на сезон, крім основних релізів тут випускають спеціальні колаборації з іншими брендами протягом сезону. За час існування марка може похвалитися спільними роботами з такими відомими корпораціями світу моди як Wood Wood, Deus Ex Machina, Pike Brothers, Elvine, Bee & Harry Stedman.

показать весь текст
Підібрано 8 од. товару
Stighlorgan
3390 грн
Loading...
Купити
CONCRETE GREY Stighlorgan - LOGAN
3390 грн
Loading...
Купити
7390 грн
Loading...
Купити
5590 грн
Loading...
Купити
3590 грн
Loading...
Купити
2690 грн
Loading...
Купити
7990 грн
Loading...
Купити
1990 грн
Loading...
Купити