Роком народження компанії Nike вважається 1963 рік. Саме тоді Філ Найт та його тренер вперше розпочали своє скромне виробництво недорогих, але якісних кросівок. Тоді у всіх на «слуху» були кросівки Adidas, але через свою високу ціну дозволити собі їх міг не кожен.

Саме цей аспект і ліг в основу створення відомого бренду. Доступне, гарної якості взуття стало початком розвитку нового, успішного бізнесу.

Назва компанії Nike була придумана талановитим менеджером компанії Джефом Джонсоном на честь богині перемоги Нікі. Засновники чітко знали, що спортивне взуття повинне бути легким, дихаючим, зручним, з ефектом амортизації. У взутті цього впізнаваного по всьому світу бренду спортсмени підкорювали «нові вершини», перемагали у змаганнях, ставили нові рекорди.

Компанія постійно розширює свої можливості і сьогодні розробляє спортивне екіпірування, сумки та рюкзаки, враховуючи індивідуальні побажання та прагнення своїх клієнтів. Аксесуари відображають стиль відомого бренду, мають відмінну якість і неповторний дизайн.

Кожна нова колекція – це практичність, зручність у використанні та відомий стиль. Функціональні характеристики сумок та рюкзаків зробили їх незамінними у подорожах, на тренуваннях чи на відпочинку. Аксесуари відрізняються великою кількістю зручних відділень та кишеньок, а компактність та легкість рюкзака перевершить усі наші очікування.

Сьогодні купити в Києві аксесуари компанії Nike не складе труднощів. Якщо ви енергійні, впевнені в собі, цінуєте комфорт та стиль у всьому – . інтернет магазин bagman запропонує оригінальні моделі сумок, рюкзаків Nike за розумною ціною.

А швидка та зручна безкоштовна доставка по Києву та Україні буде приємним доповненням вдалої покупки стильного аксесуара.

показать весь текст
Підібрано 11 од. товару
Nike
8490 грн
Loading...
Купити
6190 грн
Loading...
Купити
8490 грн
Loading...
Купити
7890 грн
Loading...
Купити
6990 грн
Loading...
Купити
6790 грн
Loading...
Купити
5990 грн
Loading...
Купити
5190 грн
Loading...
Купити
4090 грн
Loading...
Купити
4490 грн
Loading...
Купити
4690 грн
Loading...
Купити