Рюкзаки для міста

Купити рюкзак для міста в Києві

У сучасному урбаністичному світі людина не уявляє свого повсякденного життя без багатьох речей.

Згадайте, ще років 20 назад, виходячи з будинку, ви брали з собою ключі і невелику суму грошей. Цього вистачало з лишком.

Сьогодні у кожного є як мінімум декілька гаджетів, від важкого смартфону до ноутбука, без яких просто неможливо обійтися в повсякденному житті.

І абсолютно природньо, що носити усе це в руках, щонайменше незручно. Потрібні речі можна помістити в жіночу сумочку або барсетку, але вміститься туди точно не все. І природньо зручніше, коли руки нічим не зайняті.

Впоратися з поставленим завданням допоможе рюкзак для міста.

Чому?

А тому, що, по-перше, це зручно і функціонально, а по-друге, просто модно. Адже сьогодні навіть бізнесмен в діловому костюмі і з рюкзаком, це сучасно і дуже стильно.

Зацікавилися? Хочете купити міський рюкзак в Україні? При цьому ви шукайте якісні сучасні вироби? Можливо ще не до кінця визначилися, який саме рюкзак вам потрібний?

Тоді ласкаво просимо в наш інтернет-магазин міських рюкзаків Bagman. Ми знаємо про міські рюкзаки все. А в нашому асортименті тільки спеціально підібрані зручні помічники, які згодяться вам в повсякденному житті.

У нас ви зможете придбати продукцію таких брендів, як:

 • Bagllet.
 • Brooks.
 • Cote et Ciel.
 • Crumpler.
 • Eastpak.
 • Everlane.
 • Fusion.
 • GiN.
 • HARDRIDE.
 • National Geographic.
 • Nike.
 • Ripcurt.
 • Spiral.

Ви будете впевнені в якості придбаного товару. А гарантія в 30 років на бренди Eastpak і Crumpler говорить сама за себе.

Переконливо? Тепер вас, звичайно, цікавить ціна на рюкзаки для міста.

Ціна на рюкзаки для міста

Ми пропонуємо продукцію різну не лише по стилю, дизайну, але і ціні. Тому на нашому сайті ви знайдете рюкзаки на будь-який гаманець.

На сьогодні купити рюкзак для міста в нашому онлайн магазині може і школяр, і бізнесмен. Таким чином, ви обов'язково підберете рюкзак, який буде вам до душі і впишеться в рамки запланованого бюджету.

Популярні питання

Навіщо потрібен міський рюкзак?

Міський рюкзак – це сучасний тип сумок, який став невід'ємною частиною міського життя для більшості жителів мегаполісів. Він має попит серед дітей, школярів, студентів, дорослих і навіть співробітників офісів. Це зручний і багатофункціональний виріб, який може вмістити безліч необхідних речей протягом дня. Будучи легким та просторим, міський рюкзак є чудовим вибором для тих, хто любить подорожувати легко та комфортно. Його великий обсяг дозволяє зручно розмістити особисті речі, наприклад ноутбук, планшет, книги, пляшку води, перекус та інші необхідні предмети.

Як правильно вибрати рюкзак для міста?

При виборі рюкзака необхідно враховувати кілька простих критеріїв. Рюкзак не повинен бути надто великим і важким, також бажано, щоб він був водонепроникним та мав зручну спинку. Крім того, він повинен мати достатню кількість відділень для техніки, книг, ключів та інших дрібниць. Однак, не менш важливий момент - рюкзак має бути універсальним і вписуватись у будь-який образ. Тому переважним є вибір рюкзака з нейтральним кольором, який поєднуватиметься з різними стилями одягу.

Скільки літрів має бути міський рюкзак?

У міських умовах нам не потрібно носити із собою запас води, продуктів та спорядження для табору. Тому міські рюкзаки мають обмежений об'єм – зазвичай до 30 літрів. Однак найпоширенішим обсягом є від 20 до 25 літрів. Такий обсяг достатній для зберігання необхідних речей, таких як книги, техніка, ключі та інші дрібниці, але не настільки великий, щоб створювати дискомфорт під час носіння у міському середовищі.

показать весь текст
Підібрано 372 од. товару
Рюкзаки для міста
2690 грн
Loading...
Купити
2790 грн
Loading...
Купити
3190 грн
Loading...
Купити
3190 грн
1595 грн
Loading...
Купити
3390 грн
Loading...
Купити
3390 грн
Loading...
Купити
3390 грн
Loading...
Купити
Kontrast Grey White Eastpak - Back to Work 27L
3790 грн
Loading...
Купити
3790 грн
Loading...
Купити
3590 грн
Loading...
Купити
3390 грн
Loading...
Купити
4590 грн
Loading...
Купити
4590 грн
Loading...
Купити
7990 грн
Loading...
Купити
5490 грн
Loading...
Купити
2590 грн
Loading...
Купити
Responsible Greige Eastpak - PADDED PAK'R 24L
1890 грн
Loading...
Купити
Brown Authentic Leather Eastpak - PADDED PAK'R 24L
6290 грн
Loading...
Купити
Sailor Double Bold Eastpak - PADDED PAK'R 24L
1890 грн
Loading...
Купити