Видео обзоры

Eastpak Floid Backpack 07.04.2017
Eastpak Floid – один із найзручніших міських рюкзаків, які тільки можна собі уявити! Тут поєднуються оптимальний об'єм, захист від вологи, велика кількість кишень, відсік для лептопу та ще багато крутих фішок!  Завдяки обтічній неглибокій формі, а також нагрудному ременю цей рюкзак дуже щільно прилягає до тіла і є найкращим вибором для активного відпочинку: сноуборду, лиж, велосипеду, скейту, байка або інших видів спорту.  Обирайте свій стильний рюкзак - http://bagman.ua/find/floid/
Eastpak travel gear - найкраще рішення для подорожей 29.03.2017
Валіза - дуже важливий елемент будь-якої поїздки, оскільки він повинен не тільки вміщувати всі речі, але і бути надійним. Нові покращені валізи Eastpak travel gear - це надійність, міцність, комфорт і безліч переваг.
Трохи історії... 06.07.2015
Більш ніж півстоліття тому основа компанії Eastpak започаткувала розробку функціонального рюкзака за прийнятною ціною. Покупці оцінили новинку та рюкзаки Eastpak стали знамениті. Сьогодні це бренд, який радує щодня своїми новими дизайнами, колабораціями з відомими дизайнерами і об'єднує яскравих, активних і цілеспрямованих людей у всьому світі.
Висока мода та Eastpak 06.07.2015
Останнім часом дуже популярною у світі моди стала співпраця різних брендів із запрошеними дизайнерами чи знаменитостями, так звана колаборація, для створення капсульних колекцій. Найвідоміший у всьому світі дизайнер Жан-Поль Готьє, оголосивши про припинення роботи над лінією ready-to-wear, спеціально для бренду Eastpak створив цілу серію з 16 варіантів класичної моделі рюкзаків Padded Pak R. І що найважливіше, що гроші від продажу цих рюкзаків підуть на благодійність.
Колаборація DMDV та Eastpak у Києві 06.07.2015
Вперше в історії цієї весни в Україні відбулася презентація результатів колаборації бренду Eastpak та молодого українського дизайнера Ольги Демидової. Дизайнер перетворила кілька класичних моделей Padded Pak&r на справжні витвори мистецтва, надавши їм ще більшої яскравості та божевілля.
Про надійність... 06.07.2015
Відомий факт, що на всю продукцію Eastpaк діє 30-річну гарантія. Але, купуючи сумку або рюкзак, як можна переконатися в тому, що ця річ вам прослужить довгі роки? Простіше простого! Адже сумки Eastpak міцніші, ніж життя їхніх власників! Дивимося і переконуємося, що Eastpak – це не лише унікальний стиль та функціональність, а й надійність!