В останні роки хвиля якісних і цікавих корейських брендів накрила Європу та США. Окрім автентичних брендів одягу, почали з'являтися цікаві марки, які виготовляють сумки, рюкзаки та інші аксесуари. Бренд TOOLS B.C. 8000 якраз один із них.

В арсеналі корейців зібрано безліч самобутніх виробів: рюкзаки, виконані за принципом сумки-мішка, поясні сумки, з унікальною системою фіксації, сумки через плече та інші аксесуари.

Особливістю Tools полягає в тому, що дизайнери підходять до кожної моделі з нового боку. Наприклад, якщо це сумка-мішок, то спеціально для неї розробляється зручна система кріплень, додаткових кишень та ергономічна спинка. Таким чином, знайомі моделі переосмислюються та покращуються за допомогою технологій 21 століття. Потрібно додати, що матеріали та фурнітура у всіх виробах Tools найвищої якості, тому можете бути впевнені: рюкзак не підведе вас під час важливої подорожі.

А завдяки своїм невеликим габаритам Quarterbag 20 можна взяти з собою в літак як ручну поклажу. Після прильоту ви зможете розкрити додатковий відсік і це збільшить об'єм на кілька літрів. Погодьтеся, дуже зручна функція під час подорожей.

показать весь текст
Підібрано 3 од. товару
Tools B.C 8000
1890 грн
Loading...
Купити
590 грн
Loading...
Купити
590 грн
Loading...
Купити