Сумки, валізи, месенджери, рюкзаки National Geographic не можна не помітити у натовпі. Відомі та популярні, як і бренд NG, під ім'ям якого вони продаються.

У 2005 році право (ліцензію) на виробництво та дистрибуцію сумок NG придбала міжнародна корпорація Vitec. Купити продукцію цієї торгової марки за розумною ціною в нашому інтернет-магазині можуть як мешканці Києва, так і будь-якого іншого регіону України з безкоштовною доставкою.

Під ТМ National Geographic випускають сумки для фотообладнання. Спільна робота з дочірньою компанією групи Vitec - Manfrotto, що виробляє опори, штативи для цілого ряду світло обладнання, камер, дозволяє створювати рюкзаки, сумки, що максимально враховують потреби фотографів у безпечному зберіганні, комфортному щоденному використанні виробів бренду.

Дизайн продукції NG продиктований ідеологією Національного географічного товариства: відкриття, подорожі, вивчення культур та народів світу. Етнічні, регіональні мотиви є у 6-ти колекціях бренду:

  • Africa – можна вибрати компактну сумку на пояс, так і багатофункціональну для далеких подорожей. Практичність та зручність використання характерні для кожної моделі.
  • Earth Explorer – Дослідження, географічні відкриття стали лейтмотивом цих моделей. Поєднання сучасності та ретро стилю, комфорт та дбайливе зберігання техніки та особистих речей вам забезпечені.
  • Mediterranean – тема Середземного моря нагадує про себе у моделях темно-синього кольору зі шкіряними вставками жовто-золотого відтінку. Червоні позначки відділень підкажуть вам, де найбезпечніші місця для техніки.
  • Private – стиль та елегантність завдяки поєднанню приємного кольору, якісної замші та металевої фурнітури.
  • Walkabout – ідеальний вибір дослідника сучасного мегаполісу. Малюнки «графіті», шалений ритм міста послужили основою створення.
  • Rain Forest – максимальний захист та місткість у поєднанні з дизайном, продиктованим природою тропічних лісів, характерні для моделей цієї колекції.
показать весь текст
Підібрано 2 од. товару
National Geographic
3080 грн
Loading...
Купити
3750 грн
Loading...
Купити