Рюкзаки для мотоцикла

Що таке рюкзаки для мотоциклу і які вони бувають?

Моторюкзаки швидко набули популярності серед любителів їзди на двоколісному транспорті і витіснили в мотокругах звичайні рюкзаки і сумки. Зовні рюкзак мотоцикліста дуже схожий на звичайний, але він все ж має ряд особливостей, що спрощують їзду і зберігання речей в дорозі.

Асортимент сумок і рюкзаків для мотоциклістів

У каталозі представлені моторюкзаки різного стилю, форми і місткості. Але усіх їх об'єднує аеродинамічний дизайн, який не викликає додаткового опору повітря навіть при швидкій їзді.

Як правило, рюкзаки для мотоцикліста мають жорстку спинку для підтримки правильної позиції спини під час їзди. Додатково рюкзаки можуть бути оснащені світловідбивачами, що дозволяють понизити ризик виникнення аварійної ситуації.

Вироби розробляються так, щоб мотоцикліст міг узяти з собою в дорогу усе необхідне – невеликий запас води і продуктів, предмети першої необхідності, ноутбук, планшет або інші гаджети.

Купити рюкзак для мотоцикла варто і тому, що в них передбачено спеціальне відділення для зберігання шолома. Зазвичай воно є щільною сіткою, яка у разі відсутності необхідності легко ховається в невелику кишеньку. Іноді для зручного носіння шолома в моделях передбачений спеціальний ремінець.

Особливості конструкції і матеріалів рюкзаків для мотоциклістів

Рюкзаки для мотоцикла виготовляються з міцних зносостійких матеріалів, що мають захист від вологи. В основному це нейлон і кордура. Щільні тканини дозволяють зберегти первинний вид аксесуара навіть при частому контакті з вітрами, вологою, мотоциклом, землею.

Конструкція рюкзака розроблена так, щоб його навіть з великим вантажем можна було легко надіти і зняти самостійно. Крім того, рюкзаки для мотоциклістів рівномірно розподіляють вагу, не даючи навантаженню концентруватися на спині і шиї. Також багато моделей мають додаткове набивання, що дозволяє понизити ризик травмування.

На відміну від звичайних рюкзаків, вони не виглядують із-за спини, що забезпечує хорошу мобільність. Але при цьому моторюкзаки мають відмінну місткість і безліч додаткових відсіків для зберігання речей, необхідних мотоциклістові.

Кращі моделі рюкзаків для мотоциклістів

Моторюкзак – не просто аксесуар для перенесення потрібних речей. Якщо правильно обрати, він здатний спростити кожну поїздку на байці. Ми рекомендуємо звернути увагу на наступні популярні моделі:

  1. Kriega – R35 Black. Модель відрізняється високою місткістю (об'єм 35 л) і наявністю великої кількості відділень. У рюкзаку є нагрудний органайзер, в якому зручно зберігати документи або важливі предмети. Є відділ для пляшки і світловідбивачі.
  2. Kriega – Trail 9 Lime. Цей стильний рюкзак ідеальний, як для пересування по місту, так і для тривалих поїздок. Модель розроблялася для гонок, має невеликий об'єм, ергономічну конструкцію і щільно прилягає до тіла.
  3. Kriega – Max 28 Black. Цей рюкзак має компактні габарити і функцію зміни об'єму. Він здатний вміщувати в себе від 22 до 28 л, завдяки чому в нього легко помістяться не лише особисті речі, але і ноутбук, шолом.
  4. Kriega – R30 Black. Модель розроблена для безпечних і легких подорожей, відрізняється місткістю і правильним розподілом ваги. Рюкзак оснащений додатковими стягуючими ременями, які дозволяють легко позбавитися від вільних країв і надати рюкзаку компактність.
  5. Kriega – Trail 18 Orange. Універсальна модель з м'якою вентильованою спинкою. У рюкзаку є кріплення для фіксації гідратора, відділення для невеликих предметів, поясний ремінь для додаткової фіксації.

Порадувати себе і купити рюкзак мотоцикліста ви можете в інтернет-магазині Bagman. У каталозі представлені якісні рюкзаки від перевірених брендів з гарантією. Здійснюється безкоштовна доставка товарів Новою Поштою в найкоротші терміни.

показать весь текст
Підібрано 4 од. товару
Рюкзаки для мотоцикла
4970 грн
Loading...
Купити
8450 грн
Loading...
Купити
6360 грн
Loading...
Купити
6360 грн
Loading...
Купити