Валізи на 4-х колесах

Тканинні валізи на 4 колесах в інтернет-магазині Bagman

Якщо ви зібралися в подорож, варто потурбуватися про свій комфорт і безпеку заздалегідь. Одним з основних аксесуарів, який повинен забезпечувати ці параметри – валіза. Кращий варіант для поїздки з точки зору зручності і захищеності. І це дорожня тканинна валіза на 4 колесах, купити яку можна в інтернет-магазині Bagman.

Чому тканинні валізи на 4 колесах користуються особливою популярністю?

При виборі валізи важливо звертати увагу не лише на його зовнішній вигляд, але і на деякі інші параметри. Якщо вирішите купити валізу на 4 колесах з тканини – отримайте безперечні переваги:

  • Зручність в переміщенні – такі валізи можна як нести в руках за допомогою маленької ручки, так і котити по землі, якщо її висунути.
  • Маневреність – завдяки чотирьом колесам, кожне з яких може обертатися навколо своєї осі на 360 градусів, такі валізи легко котити навіть в натовпі людей, оскільки це дозволяє велику кількість напрямів рухів.
  • Дбайливе перевезення – чотири колеса на валізі створюють досить безпечну і надійну опору для корпусу і знижує ризик виникнення трясіння.
  • Великий асортимент – сьогодні купити тканинні валізи на 4 колесах можна з найрізніших матеріалів, різних розмірів і в межах декількох цінових категорій.

Як доглядати за тканинними валізами?

Оскільки серед усіх матеріалів для виготовлення валіз на чотирьох колесах являється тканина, треба знати, як правильно поводитися з таким виробом для продовження терміну його служби.

В першу чергу, треба експлуатувати його акуратно. Не потрібно намагатися покласти в нього усі речі відразу, адже якщо тканина розтягуватиметься, нитки скоро зносяться. Також з ладу може вийти застібка-блискавка. Важливо стежити за тим, щоб сама валіза і його ручка не отримували механічних ушкоджень, оскільки такі дефекти безслідно виправити неможливо.

Треба також запобігати попаданню на поверхню прямих сонячних променів, оскільки перебування матеріалу під дією ультрафіолетових променів приведе до вигорання.

Не варто також піддавати валізу дії вологи, особливо якщо їй властивий неприємний запах, оскільки вимити його буде складно. Крім того, зайва волога приведе до зношування тканини і її деформації.

Крім того, треба запам'ятати прості правила очищення тканинної валізи на 4 колесах:

  • Якщо на тканині з'явилося забруднення, варто видалити його відразу, оскільки з часом пляма в'їдатиметься в нитки і вимити його безпечно буде набагато складніше.
  • Не використайте агресивні миючі засоби: вони ушкоджують структуру волокон і значно зменшують термін служби валізи.

Кращі моделі тканинних валіз на чотирьох колесах

Одним з найкращих і найзручніших у використанні являється модель Samsonite XBR 34l Black. Корпус цієї валізи виконаний з поліестеру в чорному кольорі, а колеса зроблені з поліуретану. Розміри цієї моделі – 40х55х25 сантиметрів, а об'єм – 34 літри.

Не гірше за попередню модель – Thule - Revolve Carry On Spinner 33l Raven. Виконана з міцного, твердого матеріалу полікарбонату, має об'єм 32 літри і параметри 35х55х23 см Головна перевага – замок TSA, який робить валізу безпечніше. Купити тканинну валізу на 4 колесах недорого і будучи упевненим в якості можливо.

Хороші також наступні моделі:

  • Thule - Subterra Carry - On Spinner 33l Ember – нейлонова валіза розмірами 35х55х23 см і об'ємом 33 л, легка і компактна.
  • Revolve Spinner 68cm/27 63L – об'єм цієї валізи – 63 літри, так що в неї поміститься все і навіть більше. Оснащений замком TSA.
  • Revolve Wide - body Carry On Spinner 39l Black – полікарбонатний корпус валізи об'ємом 39 літрів дає можливість безпечно перевозити речі в подорожі, а замок TSA робить цей процес безпечніше.

Усі ці і інші моделі тканинних валіз на чотирьох колесах купити безпечно і швидко можна в інтернет-магазині Bagman. Широкий асортимент і приємні ціни здивують вас.

показати увесь текст
Подобрано 28 ед. товара
На 4-х колесах
11590 грн
Loading...
Купить
9890 грн
Loading...
Купить
12990 грн
Loading...
Купить
10490 грн
Loading...
Купить
14599 грн
Loading...
Купить
14599 грн
Loading...
Купить
14599 грн
Loading...
Купить
11199 грн
Loading...
Купить
12799 грн
Loading...
Купить
12799 грн
Loading...
Купить
13599 грн
Loading...
Купить
15899 грн
Loading...
Купить
15899 грн
Loading...
Купить
15899 грн
Loading...
Купить
21199 грн
Loading...
Купить
14599 грн
Loading...
Купить
14599 грн
Loading...
Купить
14599 грн
Loading...
Купить
14599 грн
Loading...
Купить